Telefonický kontakt
+420 777 201 104
E-mailový kontakt
info@acrainvest.cz

O nás


Společnost byla založena v Praze počátkem roku 2003 a soustředila se na poskytování kvalitních a finančně přijatelných služeb v oblasti správy a údržby nemovitostí.

Společnost se postupně rozvíjela a v roce 2006 byla přetransformována na ACRA INVEST s.r.o. zápisem do obchodního rejstříku. Rozšířilo se rovněž spektrum nabízených služeb a to do oblasti projektování, stavební a inženýrské činnosti a realitní činnosti.

Hlavní činnost společnosti poskytování komplexní správy a údržby nemovitostí (budov, bytů, domů a nebytových prostor) se nezměnila. Zabezpečujeme bezproblémový chod nemovitostí od administrativy, technické správy, až po modernizace objektů, rekonstrukce památkových objektů, jejich údržby, apod..

V současné době společnost spravuje domy ve vlastnictví soukromých osob nebo jiných právních subjektů (např. bytových družstev, společenství vlastníků jednotek, spol. s.r.o. apod.), mimo jiné objektů ve vlastnictví měst a obcí.

Zajišťujeme inženýrskou činnost při realizaci stavebních rekonstrukcí a oprav i v rámci nové výstavby, komplexní realizaci staveb, včetně územního rozhodnutí, stavebního povolení, výběrového řízení subdodavatelských firem a zhotovitelů, průběžnou ekonomickou a technologickou kontrolu, dodržování termínů výstavby, přejímací řízení, kolaudační řízení, uvádění stavby do provozu, apod..

V rámci realitního servisu zprostředkujeme prodej a pronájem nemovitostí, včetně individuální správy např. při dlouhodobém pobytu majitele nemovitosti v zahraničí.

Zajišťujeme finanční poradenství a zprostředkování půjček a dotací všech forem pro právnické i pro fyzické osoby.

Pro poskytování těchto i dalších služeb využíváme dlouholetých zkušeností kvalifikovaných a specializovaných pracovníků a prověřených spolupracujících firem.

Naším cílem je poskytovat co nejprofesionálnější služby a zajistit spokojené a bezproblémové bydlení. Zakládáme si na kvalitních a dlouhodobých vztazích s našimi klienty a proto nabízíme velmi široké spektrum služeb klientům na míru.

„My se o vše postaráme a vy můžete ušetřený čas věnovat sobě a svým blízkým.“

Námi nabízený servis je opravdu komplexní. Klienty zastupujeme při jednáních s dodavateli, při sjednávání smluvních závazků, při vyřizování korespondence, staráme se o vedení bankovních účtů se 100% zárukou, úhrady faktur, apod. Na cokoliv si vzpomenete, rádi Vám zajistíme nebo poradíme.

Ing. Ivana Vorlová
jednatelka společnosti